Rek. pris 529,00

Picknickfilt InnOutdoor Dorre

17458595
À-pris: 295,38 kr = 1 st
Förp.pris: 1.772,25 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-29 och den 2024-07-31 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Innoutdoor Picknickfilt

Slå er ner i gräset för en underbart somrig picknick. Innoutdoors Picknickfilt i vackert rutmönster skyddar kläderna mot gräsfläckar och är dessutom skön att sitta på.

• Höjd: 2 cm
• Bredd: 14,5 cm
• Längd: 195 cm
• Skötselråd: Torkas med fuktig trasa
• Material: Polyester Fleece


Varumärke:

Dorre®

Varukategori:

Friluftsprodukt

Leverantör:

Dorre Produkter AB

Lev art nr:

5-8595

EAN del förp:

7392753585952

EAN hel förp:

17329275345365

Bruttovikt:

0.6 kg/st  3.6 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st,  0.018  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;