Mostråg Midi 70x139x38 mm Ack-Pack

37073
Lager: 2 innerförp. Ersätts av 41738
Köp »
Beskrivning:

Material: Kartong
Mått: Midi


Varumärke:

Ack-Pack

Varukategori:

Måltidsförpackning

Lev art nr:

6510

EAN del förp:

7340021218026

EAN hel förp:

7340021218033

Bruttovikt:

0.65 kg/st  6.5 kg/förp

Volym:

0.007  m3/st,  0.07  m3/förp

Liknande produkter
Assiett 15 cm Brun Biopak Duni
196401    Lager: 16
Assiett 15 cm vit "pure" Papstar
11171    Lager: 6
Assiett 15 cm vit Duni
192059    Lager: 34
Gaffel Trä 160 mm ecoecho® Duni
187667    Lager: 24
Gaffel Trä 165 mm "pure" Papstar
18199    Lager: 6
Kaffesked Trä 110 mm "pure" Papstar
10085    Lager: 22
Kaffesked Trä 110 mm echoecho® Duni
187670    Lager: 35
Kniv Trä 160 mm ecoecho® Duni
187668    Lager: 31
Kniv Trä 165 mm "pure" Papstar
18200    Lager: 13
Kniv vit Grand 180 mm Duni
154856    Lager: 11
Mostråg Midi Brun Aristo
41738    Lager: 18
Rörpinne Trä 140 mm Finess
755598    Lager: 21
Sked Trä 157 mm "pure" Papstar
18249    Lager: 2
Sked Trä 160 mm ecoecho® Duni
187669    Lager: 9
Tallrik djup 18 cm MID Duni
193512    Lager: 20
Tallrik flat 18 cm Duni
193511    Lager: 31
Tallrik flat 22 cm Duni
192060    Lager: 28
Tandpetare Trä runda 6,8 cm Papstar
87512736    Lager: 34
Äggkopp vit plast Duni
461900    Lager: 1

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88