Nyckelhålsmärkt®

Morötter Baby Mini i påse Mariannes

610271
À-pris: 6,94 kr = 60 gr
Förp.pris: 138,88 kr = 20*60 gr
Jmf.pris: 11,57 kr/kg
Förp. 20*60 gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-29.
Köp »
OBS! Kylvara. Levereras med kyltransport, eller hämta själva vid vårt lager i Aneby.
Beskrivning:

”Godismoroten” - Vår babymorot

Vår baby är extra smakrik, god och söt. Det är världens bästa godsak som vi lanserade i Sverige år 2000.
Vi odlar en speciell sorts morot, Imperator, som inte har den centrala ”träiga” stammen. Därefter tvättas, skalas, tvättas och förpackas den lilla moroten vid vår produktionslinje Cut & Peeli Strövelstorp. Vår produktionsanläggning har den högsta miljö-, hygien- och kvalitetsstandaren. Det är inte bara moroten som är noga utvald utan också förpackningen som är skickligt anpassad (andas rätt) för att vår baby ska förvaras optimalt innan du äter den.

Förvaring:

Babymoroten ska förvaras kallt +2-6°C då håller den i 10 dagar.

Ursprungsland:

Sverige

Varukategori:

Färska grönsaker

Leverantör:

Grönsakshallen i Aneby AB

Lev art nr:

60001

EAN del förp:

7393727600015

EAN hel förp:

37393727600016

Bruttovikt:

0.06 kg/st  1.2 kg/förp

Volym:

0  m3/st,  0  m3/förp

Liknande produkter
Bananer
Grönsakshallen i Aneby AB
Bananer
610200    Lager: -61

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;