Rek. pris 299,00

Mine Assiett 20 Svart Kosta Boda

7070417
À-pris: 236,00 kr = 1 st
Förp.pris: 1.416,00 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-23.
Köp »

Ulrica Hydman-Vallien’s succé Mine i sju friska färger passar till allt och tål att användas! Alla delar får sitt eget individuella uttryck, tack vare de svepande oregelbundna färgstråken.

Bredd: 200 mm
Upplaga: Edition

Design Ulrica Hydman-Vallien 2002


Varumärke:

Kosta Boda

Varukategori:

Tallrik flat

Leverantör:

Orrefors Kosta Boda AB

Lev art nr:

7070417

EAN del förp:

7391533704170

Bruttovikt:

0.5 kg/st  3 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Liknande produkter
Mine Skål Svart liten Kosta Boda
Orrefors Kosta Boda AB
Mine Skål Svart liten Kosta Boda
7050425    Lager: 1
Mine Skål Svart låg Kosta Boda
Orrefors Kosta Boda AB
Mine Skål Svart låg Kosta Boda
7050717    Lager: 3
Mine Skål Vit låg Kosta Boda
Orrefors Kosta Boda AB
Mine Skål Vit låg Kosta Boda
7050635    Lager: 3
Mine Tumbler Svart Kosta Boda
Orrefors Kosta Boda AB
Mine Tumbler Svart Kosta Boda
7090224    Lager: 4
Mine Tumbler Vit Kosta Boda
Orrefors Kosta Boda AB
Mine Tumbler Vit Kosta Boda
7090320    Lager: 4
Mine Vas Vit Kosta Boda
Orrefors Kosta Boda AB
Mine Vas Vit Kosta Boda
7040650    Lager: 2

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;