Rek. pris 299,00

Hold Ljuslykta Guld Sagaform

5018042
À-pris: 247,50 kr = 1 st
Förp.pris: 1.485,00 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-29.
Köp »
Beskrivning:

Hold ljuslykta är en liten charmig ljuslykta i Munblåst glas designad av Pascal Charmolu. Fint metallhölje som glittrar i ljuset från lågan! Framtagen för värmeljus.

• Material: Munblåst glas & metall
• Mått: 7x7x12cm
• Skötselråd: Tål ej maskindisk


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Ljuslykta

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018042

EAN del förp:

7394150180426

EAN hel förp:

17394150180423

EAN hel pall:

27394150180420

Bruttovikt:

0.25 kg/st  1.5 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;