Golvraka Sweeper 35 cm Papyrus

533800
Förp.pris: 509,38 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-02 och den 2024-08-06 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

weeper/Multi Squeegee
Ledade golvrakor för torkning och sopning av hårda golv. Gummibladet avlägsnar torr, fuktig och våt smuts. Multi Squeegee monteras direkt på teleskopskaft och används med fördel på kraftigt nedsmutsade golv, t ex entréer, eller i duschrum och andra våtutrymmen.


Varukategori:

Städutrustning

Lev art nr:

533800

Bruttovikt:

0.3 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;