Merx Tål Maskindisk

Diamond Vattenglas 27,5 cl Pasabache

7452988
À-pris: 179,13 kr = 6 st
Förp.pris: 1.433,00 kr = 8*6 st
Jmf.pris: 29,85 kr/st
Förp. 8*6 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-22.
Köp »

Mått/storlek: Ø 8,3 cm H 8,7 cm


Varumärke:

Pasabache

Varukategori:

Dricksglas

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

52988

EAN del förp:

8693357215870

EAN hel förp:

8693357215887

Bruttovikt:

1.2 kg/st  9.6 kg/förp

Liknande produkter
America Drinkglas 36,1 cl Pasabache
Merx Team AB
America Drinkglas 36,1 cl Pasabache
7452708    Lager: 120
America Drinkglas 36,5 cl Pasabache
Merx Team AB
America Drinkglas 36,5 cl Pasabache
7452706    Lager: 19
America Snapsglas 3,5 cl Pasabache
Merx Team AB
America Snapsglas 3,5 cl Pasabache
7452734    Lager: 13
America Whiskyglas 20 cl Pasabache
Merx Team AB
America Whiskyglas 20 cl Pasabache
7452862    Lager: 4
America Whiskyglas 26,9 cl Pasabach
Merx Team AB
America Whiskyglas 26,9 cl Pasabach
7452705    Lager: 23
America Ölglas 48 cl Pasabache
Merx Team AB
America Ölglas 48 cl Pasabache
7452707    Lager: 2
Bodega Glas 20 cl Bormioli Rocco
Merx Team AB
Bodega Glas 20 cl Bormioli Rocco
7452846    Lager: 19
Bodega Glas 36,6 cl Bormioli Rocco
Merx Team AB
Bodega Glas 36,6 cl Bormioli Rocco
7452847    Lager: 38
Bodega Glas 50 cl Bormioli Rocco
Merx Team AB
Bodega Glas 50 cl Bormioli Rocco
7452848    Lager: 60
Brio Champagneglas 16 cl Arc
Merx Team AB
Brio Champagneglas 16 cl Arc
7452860    Lager: 1

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;