Rek. pris 449,00

C3 Blender Mix & Go Svart/Silver med 2 bägare

3010103
Lager: 7 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

C3 Mix&GO® Blender är perfekt utformad för din hälsosamma livsstil. Du mixar enkelt smoothies eller proteindrycker direkt i flaskan, skruva sedan på locket och den är redo att ta med sig till jobbet, gymmet eller on-the-go. Blanda, mixa drick!

Det rostfria knivbladet drivs av en motor på 300 watt och den har två hastigheter och pulsfunktion vilket ger en effektiv och snabb blandning av din favoritdryck. Enkel att rengöra och recept ingår. 2 stycken Mix&GO bägare på 750 ml vardera ingår samt två dryckeslock.

C3 Mix&GO behållare/flaskor är fria från Bisfenol A (BPA).

• 300 W motor
• Kompakt design
• Knivblad av rostfritt stål
• 2 hastigheter och pulsfunktion
• Säkerhetsbrytarskydd
• 2 Mix&GO flaskor på 750 ml
• 2 dryckeslock ingår
• Enkel att rengöra
• Recept ingår


Garanti:

24 månader

Varumärke:

C3

Varukategori:

Mixer & visp

Leverantör:

Order Nordic AB

Lev art nr:

30-10103

EAN del förp:

7331890502019

Bruttovikt:

2.25 kg/st  13.5 kg/förp

Volym:

0.009  m3/st,  0.054  m3/förp

Liknande produkter
C3 Ciabatta 2 Smörgåsgrill Svart
3010720    Lager: 9
C3 Kökstimer Miniperkolator
3090915    Lager: 55
C3 Matberedare Slice & Dice Vit
3010112    Lager: 2

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88