Rek. pris 529,00

Blender Mix & Go Steel 23470-56 Russell Hobbs

2347056
À-pris: 477,37 kr = 1 st
Förp.pris: 954,75 kr = 2*1 st
Förp. 2*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-05.
Köp »
Beskrivning:

Har du bråttom till jobbet eller till gymmet? Då är Mix and Go Steel den perfekta produkten för dig!

Det är en mixer med två bärbara flaskor och lock som snabbt låter dig mixa ihop en läcker och näringsrik smoothie som du sedan enkelt kan ta med dig. De kompakta flaskorna på Mix and Go rymmer 600 ml och är enkla att rengöra och tack vare sina blad för att krossa is får du en dryck som håller sig kall längre.

Allt du behöver göra är att mixa och ta den med dig för att kunna njuta av din smoothie även när du är på språng.

• Bas i rostfritt stål för enkel rengöring
• 2 st 600ml flaskor och lock medföljer
• Blad för att krossa is
• BPA-fri
• Antihalk-fötter
• 300 W


Varumärke:

Russell Hobbs

Varukategori:

Mixer & visp

Leverantör:

Order Nordic AB

Lev art nr:

23414026001

EAN del förp:

4008496894758

Bruttovikt:

1.7 kg/st  3.4 kg/förp

Volym:

0.01  m3/st,  0.02  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;