Aromaställ för 3 flaskor Escowa

5852519
Förp.pris: 509,12 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-31 och den 2024-08-07 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Vårt aromaställ är ett utomordentligt snyggt sätt att förvara och presentera aromaflaskorna på. Med en spegel-finnish som kontrasterar till den svarta, subtilt fasade bottenplattan, blir det ett centralt blickfång på konferensbordet eller på bänken vid vattenautomaten. Stället rymmer tre flaskor och kommer med Escowas logotyp fäst i framkant.

Material: Plast
Rymmer antal flaskor: 3 x 100 ml
Mått (B x H x D mm): 192 x 13 x 80

OBS: Flaskor (100 ml) ingår ej men kan beställas separat här.


Varumärke:

Escowa

Varukategori:

Tillbehör

Leverantör:

Escowa AB

Lev art nr:

ES2519

Volym:

0  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;