Apelsinjuice Kiviks Musteri

12771085
À-pris: 23,07 kr = 1 lit
Förp.pris: 230,72 kr = 10*1 lit
Jmf.pris: 23,07 kr/lit
Förp. 10*1 lit
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-23.
Köp »
Beskrivning:

EN BRA START PÅ DAGEN

Läskande god juice av solmogna apelsiner. Innehåller fruktkött och är rik på C-vitamin. Den smakar fräscht och syrligt och är perfekt som energisk start på dagen till din frukost.

Juice från koncentrat.

Taggar:
Ingredienser:

Apelsinjuice med fruktkött. Juice från koncentrat.

Näringsvärde:

Basmängdsdeklaration: 100 Milliliter

Näringsvärden:
Energi 180 kJ
Energi 40 kcal
Fett 0.1 g
- Varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 8.8 g
- Varav sockerarter 8.8 g
Protein 0.7 g
Salt (SALTEQ) 0 g
Vitamin C 25 mg

Tillagningsanvisning:

Produkten är drickfärdig. Ätfärdig

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/4°C
Oöppnad förpackning kan förvaras i rumstemperatur. Öppnad förpackning förvarad vid högst +8 ºC är hållbar 4-5 dagar.

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Kiviks Musteri

Varukategori:

Juice

Lev art nr:

71085

EAN del förp:

7314720710853

EAN hel förp:

17314720710850

EAN hel pall:

77314720710852

Bruttovikt:

1.08 kg/st  10.8 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.01  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;