Anthon Berg Christmas Calender Liqueurs

950900
À-pris: 156,69 kr = 375 gr
Förp.pris: 1.253,50 kr = 8*375 gr
Jmf.pris: 417,83 kr/kg
Förp. 8*375 gr
Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
Beskrivning:

En julkalender från Anthon Berg fylld med 24 härliga likörflaskor, en för varje dag, här finns någon för alla smaker. Unna dig själv en fin kalender eller ge bort till någon du tycker om.

Taggar:
Varumärke:

Anthon Berg

Konsumentkontakt:

Toms Sverige AB

Postadress:

Box 4050, 300 04 HALMSTAD

Besöksadress:

Hamngatan 17, 302 43 HALMSTAD

Telefon:

035-15 26 50

Hemsida:

www.toms.se

E-post:

vpr@tomsgroup.com

Varukategori:

Praliner i ask

Leverantör:

Toms Sverige AB

Lev art nr:

950900

EAN del förp:

5774540950907

EAN hel förp:

5709678315267

EAN hel pall:

5709678315274

Bruttovikt:

0.66 kg/st  5.28 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st,  0.04  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;