Cookies och personuppgifter. På torebrings.se använder vi kakor (cookies) för att våra tjänster ska fungera på bästa sätt.
Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder dem. Så använder vi cookies.
Just nu finns
016765
produkter i
webbshoppen
  Toppbanner
Ordertelefon 0380-478 80

Ange rabattkoden FRIFRAKT i kassan och Du får gratis frakt...

Vi lanserar idag en ny rabattkod för fraktfri leverans. Rabattkoden gäller till och med 23 april 2017 för privatpersoner på order över 695:- inkl moms.

Ange rabattkoden FRIFRAKT i kassan och Du får gratis frakt på Din order upp till 10 kg vid ordervärde över 695:-. Vid beställning över 10 kg erhålls fraktrabatt på 39:-.

Välkommen att beställa med rabattkoden FRIFRAKT på www.torebrings.se - tipsa gärna vänner och bekanta om vårt stora sortiment, attraktiva priser och nu fraktfritt!

(Gäller leveranser med Privpak hämtpaket hos ombud.)

Här anger Du FRIFRAKT i kassan för mobila enheter.

FRIFRAKT fraktfritt hos Torebrings

Här anger Du FRIFRAKT i kassan på vår desktop-sida.

Frifrakt hos Torebrings

Ring oss direkt!

Carina Torebring
Carina Torebring
carina@torebrings.se
0380-478 84
Order Kundservice
AnnChristin Claesson
AnnChristin Claesson
annchristin@torebrings.se
0380-478 87
Order Kundservice
jennifer Kylefjord
Jennifer Kylefjord
jennifer@torebrings.se
0380-478 89
Internetorder Kundservice
Stefan Grip
Stefan Grip
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Kaffe- Varuautomater
Freddie Hallgren
Freddie Hallgren
freddie@torebrings.se
072-232 07 75
Kaffe- Varuautomater
Matts Torebring
Matts Torebring
matts@torebrings.se
0380-478 83
Kaffebryggare Porslin
Niklas Torebring
Niklas Torebring
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Inköp Logistik IT
Madelene Mattsson
Madelene Mattsson
madelene@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi
Birgitta Torebring
Birgitta Torebring
birgitta@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Support Maskiner

Henric Ahnstedt servicechef
Henric Ahnstedt
henric@torebrings.se
0380-478 88
Servicechef Automater