Cookies och personuppgifter. På torebrings.se använder vi kakor (cookies) för att våra tjänster ska fungera på bästa sätt.
Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder dem. Så använder vi cookies.
Just nu finns
016771
produkter i
webbshoppen
  Toppbanner
Ordertelefon 0380-478 80

/ LIVSMEDEL / FELIX ENPORTION SOPPOR

Nyaste varor
Varumärke
Kategori
Certifiering/Märke
Leverantör
Visa alla
 
Art.nr.

Benämning

Förp.

á-pris

Förp.pris

Jmf.pris

Lager
Gulaschsoppa Felix
 
137516
 
Gulaschsoppa Felix

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x380gr
Förp.pris151,20 kr
Jmf.pris18,90 kr
Hel förp.
Lager: 5 förp.
Norsk Fisksoppa Felix
 
137517
 
Norsk Fisksoppa Felix

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x350gr
Förp.pris151,20 kr
Jmf.pris18,90 kr
Hel förp.
Lager: 8 förp.
Ost & Broccolisoppa Felix
 
137515
 
Ost & Broccolisoppa Felix

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x350gr
Förp.pris151,20 kr
Jmf.pris18,90 kr
Hel förp.
Lager: 9 förp.
Skaldjurssoppa Felix
 
137518
 
Skaldjurssoppa Felix

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x350gr
Förp.pris151,20 kr
Jmf.pris18,90 kr
Hel förp.
Lager: 2 förp.
 
Sparrissoppa Felix
 
137519
 
Sparrissoppa Felix

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x350gr
Förp.pris151,20 kr
Jmf.pris18,90 kr
Hel förp.
Lager: 3 förp.
Tomat & Mozzarellasoppa Stor Matig
 
1375220
 
Tomat & Mozzarellasoppa Stor Matig

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x420gr
Förp.pris222,40 kr
Jmf.pris27,80 kr
Hel förp.
Lager: 5 förp.
  

Ring oss direkt!

Carina Torebring
Carina Torebring
carina@torebrings.se
0380-478 84
Order Kundservice
AnnChristin Claesson
AnnChristin Claesson
annchristin@torebrings.se
0380-478 87
Order Kundservice
jennifer Kylefjord
Jennifer Kylefjord
jennifer@torebrings.se
0380-478 89
Internetorder Kundservice
Stefan Grip
Stefan Grip
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Kaffe- Varuautomater
Freddie Hallgren
Freddie Hallgren
freddie@torebrings.se
072-232 07 75
Kaffe- Varuautomater
Matts Torebring
Matts Torebring
matts@torebrings.se
0380-478 83
Kaffebryggare Porslin
Niklas Torebring
Niklas Torebring
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Inköp Logistik IT

Birgitta Torebring
Birgitta Torebring
birgitta@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Support Maskiner

Henric Ahnstedt servicechef
Henric Ahnstedt
henric@torebrings.se
0380-478 88
Servicechef Automater