Cookies och personuppgifter. På torebrings.se använder vi kakor (cookies) för att våra tjänster ska fungera på bästa sätt.
Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder dem. Så använder vi cookies.
Just nu finns
016852
produkter i
webbshoppen
  Toppbanner
Ordertelefon 0380-478 80

/ LIVSMEDEL / FELIX ENPORTION ITALIA PASTA

Nyaste varor
Varumärke
Kategori
Certifiering/Märke
Leverantör
Visa alla
 
Art.nr.

Benämning

Förp.

á-pris

Förp.pris

Jmf.pris

Lager
Fettuccine alla Bolognese Felix ita
 
137685
 
Fettuccine alla Bolognese Felix ita

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x380gr
Förp.pris253,50 kr
Jmf.pris31,69 kr
Hel förp.
Lager: 4 förp.
Penne con Mozzarella Felix italia
 
1376800
 
Penne con Mozzarella Felix italia

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x380gr
Förp.pris241,60 kr
Jmf.pris30,20 kr
Hel förp.
Lager: 8 förp.
Penne con Polpette Grande Italia
 
137050
 
Penne con Polpette Grande Italia

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*6x450gr
Förp.pris224,90 kr
Jmf.pris37,48 kr
Hel förp.
 
Penne Rosse Picanti Felix Italia
 
137681
 
Penne Rosse Picanti Felix Italia

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x380gr
Förp.pris241,60 kr
Jmf.pris30,20 kr
Hel förp.
Lager: 9 förp.
 
Pennoni alla Carbonara Grande Itali
 
137052
 
Pennoni alla Carbonara Grande Itali

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*6x450gr
Förp.pris224,90 kr
Jmf.pris37,48 kr
Hel förp.
 
Rigatoni ai Funghi Felix italia
 
137682
 
Rigatoni ai Funghi Felix italia

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x380gr
Förp.pris241,60 kr
Jmf.pris30,20 kr
Hel förp.
Lager: 5 förp.
Rigatoni al Salame Grande Italia Fe
 
137051
 
Rigatoni al Salame Grande Italia Fe

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*6x450gr
Förp.pris224,90 kr
Jmf.pris37,48 kr
Hel förp.
 
Tortello con Basilico Felix Italia
 
137686
 
Tortello con Basilico Felix Italia

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x380gr
Förp.pris249,70 kr
Jmf.pris31,21 kr
Hel förp.
 
 
Visar från till av resultat
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring
Carina Torebring
carina@torebrings.se
0380-478 84
Order Kundservice
AnnChristin Claesson
AnnChristin Claesson
annchristin@torebrings.se
0380-478 87
Order Kundservice
jennifer Kylefjord
Jennifer Kylefjord
jennifer@torebrings.se
0380-478 89
Internetorder Kundservice
Stefan Grip
Stefan Grip
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Kaffe- Varuautomater
Freddie Hallgren
Freddie Hallgren
freddie@torebrings.se
072-232 07 75
Kaffe- Varuautomater
Matts Torebring
Matts Torebring
matts@torebrings.se
0380-478 83
Kaffebryggare Porslin
Niklas Torebring
Niklas Torebring
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Inköp Logistik IT
Birgitta Torebring
Birgitta Torebring
birgitta@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Support Maskiner

Henric Ahnstedt servicechef
Henric Ahnstedt
henric@torebrings.se
0380-478 88
Servicechef Automater