Cookies och personuppgifter. På torebrings.se använder vi kakor (cookies) för att våra tjänster ska fungera på bästa sätt.
Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder dem. Så använder vi cookies.
Just nu finns
016714
produkter i
webbshoppen
  Toppbanner
Ordertelefon 0380-478 80

/ LIVSMEDEL / FELIX ENPORTION INDIA THAI VEGGIE

Nyaste varor
Varumärke
Kategori
Certifiering/Märke
Leverantör
Visa alla
 
Art.nr.

Benämning

Förp.

á-pris

Förp.pris

Jmf.pris

Lager
Chipotle Chili Felix Veggie
 
1308000
 
Chipotle Chili Felix Veggie

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x380gr
Förp.pris241,60 kr
Jmf.pris30,20 kr
Hel förp.
 
Nyhet V 7
Coconut Curry Felix Veggie
 
138003
 
Coconut Curry Felix Veggie

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x380gr
Förp.pris241,60 kr
Jmf.pris30,20 kr
Hel förp.
 
Nyhet V 7
Halloumi Hotpot Felix Veggie
 
138002
 
Halloumi Hotpot Felix Veggie

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x370gr
Förp.pris278,50 kr
Jmf.pris34,81 kr
Hel förp.
 
Nyhet V 7
India Chicken Tikka Masala Felix
 
137490
 
India Chicken Tikka Masala Felix

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x380gr
Förp.pris241,60 kr
Jmf.pris30,20 kr
Hel förp.
 
 
Mexican Rice Bowl Felix Veggie
 
138001
 
Mexican Rice Bowl Felix Veggie

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x380gr
Förp.pris241,60 kr
Jmf.pris30,20 kr
Hel förp.
 
Nyhet V 7
Thai Kaeng Ped Gai Felix
 
137483
 
Thai Kaeng Ped Gai Felix

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*8x380gr
Förp.pris239,70 kr
Jmf.pris29,96 kr
Hel förp.
  2 st inkommer
den 17-01-18 
  

Ring oss direkt!

Carina Torebring
Carina Torebring
carina@torebrings.se
0380-478 84
Order Kundservice
AnnChristin Claesson
AnnChristin Claesson
annchristin@torebrings.se
0380-478 87
Order Kundservice
jennifer Kylefjord
Jennifer Kylefjord
jennifer@torebrings.se
0380-478 89
Internetorder Kundservice
Stefan Grip
Stefan Grip
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Kaffe- Varuautomater
Freddie Hallgren
Freddie Hallgren
freddie@torebrings.se
072-232 07 75
Kaffe- Varuautomater
Matts Torebring
Matts Torebring
matts@torebrings.se
0380-478 83
Kaffebryggare Porslin
Niklas Torebring
Niklas Torebring
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Inköp Logistik IT

Birgitta Torebring
Birgitta Torebring
birgitta@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Support Maskiner

Henric Ahnstedt servicechef
Henric Ahnstedt
henric@torebrings.se
0380-478 88
Servicechef Automater