Cookies och personuppgifter. På torebrings.se använder vi kakor (cookies) för att våra tjänster ska fungera på bästa sätt.
Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder dem. Så använder vi cookies.
Just nu finns
016852
produkter i
webbshoppen
  Toppbanner
Ordertelefon 0380-478 80

/ LIVSMEDEL / FÅGELPRODUKTER

Nyaste varor
Varumärke
Kategori
Certifiering/Märke
Leverantör
Visa alla
 
Art.nr.

Benämning

Förp.

á-pris

Förp.pris

Jmf.pris

Lager
Kycklingklubba 165-225 gr grill Gul
 
121804
 
Kycklingklubba 165-225 gr grill Gul

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*3x2 kg
Förp.pris525,30 kr
Jmf.pris87,55 kr
Hel förp.
 
Kycklingschnitzel panerad Kronfågel
 
81073
 
Kycklingschnitzel panerad Kronfågel

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*50x100g
Förp.pris373,60 kr
Jmf.pris74,72 kr
Hel förp.
 
Kycklingspett 60 gr grillkrydda Gul
 
122616
 
Kycklingspett 60 gr grillkrydda Gul

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*5 kg
Förp.pris676,90 kr
Jmf.pris135,38 kr
Hel förp.
 
Salladsfilébitar kyckling Findus
 
115681
 
Salladsfilébitar kyckling Findus

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*2x2,5kg
Förp.pris622,10 kr
Jmf.pris124,42 kr
Hel förp.
 
 
Salladskyckling 2665 Guldfågeln
 
11114
 
Salladskyckling 2665 Guldfågeln

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*2x3 kg
Förp.pris677,20 kr
Jmf.pris112,87 kr
Hel förp.
 
Salladskyckling grillad Guldfågeln
 
122645
 
Salladskyckling grillad Guldfågeln

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.1*2x3 kg
Förp.pris806,00 kr
Jmf.pris134,33 kr
Hel förp.
 
  
Visar från till av resultat
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring
Carina Torebring
carina@torebrings.se
0380-478 84
Order Kundservice
AnnChristin Claesson
AnnChristin Claesson
annchristin@torebrings.se
0380-478 87
Order Kundservice
jennifer Kylefjord
Jennifer Kylefjord
jennifer@torebrings.se
0380-478 89
Internetorder Kundservice
Stefan Grip
Stefan Grip
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Kaffe- Varuautomater
Freddie Hallgren
Freddie Hallgren
freddie@torebrings.se
072-232 07 75
Kaffe- Varuautomater
Matts Torebring
Matts Torebring
matts@torebrings.se
0380-478 83
Kaffebryggare Porslin
Niklas Torebring
Niklas Torebring
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Inköp Logistik IT
Birgitta Torebring
Birgitta Torebring
birgitta@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Support Maskiner

Henric Ahnstedt servicechef
Henric Ahnstedt
henric@torebrings.se
0380-478 88
Servicechef Automater