Cookies och personuppgifter. På torebrings.se använder vi kakor (cookies) för att våra tjänster ska fungera på bästa sätt.
Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder dem. Så använder vi cookies.
Just nu finns
016833
produkter i
webbshoppen
  Toppbanner
Ordertelefon 0380-478 80

/ KÖKSPRODUKTER / KÖKSGERÅD IITTALA

Nyaste varor
Varumärke
Kategori
Certifiering/Märke
Leverantör
Visa alla
 
Art.nr.

Benämning

Förp.

á-pris

Förp.pris

Jmf.pris

Lager
Collective Tools Osthyvel 22 cm
 
1009865
 
Collective Tools Osthyvel 22 cm

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.2*1 st
á-pris207,40 kr
Förp.pris414,80 kr
 
Lanseras 140815
Collective Tools Ostkniv 26 cm iitt
 
1009859
 
Collective Tools Ostkniv 26 cm iitt

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.2*1 st
á-pris195,90 kr
Förp.pris391,80 kr
Lager: 1 innerförp.
Lanseras 140815
Collective Tools Serveringsked 18cm
 
1009844
 
Collective Tools Serveringsked 18cm

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.2*1 st
á-pris178,80 kr
Förp.pris357,60 kr
 
Lanseras 140815
Collective Tools Serveringsked 24cm
 
189090
 
Collective Tools Serveringsked 24cm

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.2*1 st
á-pris237,40 kr
Förp.pris474,80 kr
Lager: 1 innerförp.
 
Collective Tools Serveringsked 30cm
 
1014088
 
Collective Tools Serveringsked 30cm

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.2*1 st
á-pris237,40 kr
Förp.pris474,80 kr
 
Lanseras 140815
Collective Tools Smörkniv 16,5 cm
 
1009856
 
Collective Tools Smörkniv 16,5 cm

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.2*1 st
á-pris118,70 kr
Förp.pris237,40 kr
Lager: 3 innerförp.
Lanseras 140815
Collective Tools Tårtpade 28 cm iit
 
1009868
 
Collective Tools Tårtpade 28 cm iit

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.2*1 st
á-pris237,40 kr
Förp.pris474,80 kr
 
Lanseras 140815
Salladsset 28 cm Collective Tools
 
189811
 
Salladsset 28 cm Collective Tools

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.2*1 st
á-pris416,10 kr
Förp.pris832,20 kr
 
 
Visar från till av resultat
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring
Carina Torebring
carina@torebrings.se
0380-478 84
Order Kundservice
AnnChristin Claesson
AnnChristin Claesson
annchristin@torebrings.se
0380-478 87
Order Kundservice
jennifer Kylefjord
Jennifer Kylefjord
jennifer@torebrings.se
0380-478 89
Internetorder Kundservice
Stefan Grip
Stefan Grip
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Kaffe- Varuautomater
Freddie Hallgren
Freddie Hallgren
freddie@torebrings.se
072-232 07 75
Kaffe- Varuautomater
Matts Torebring
Matts Torebring
matts@torebrings.se
0380-478 83
Kaffebryggare Porslin
Niklas Torebring
Niklas Torebring
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Inköp Logistik IT
Birgitta Torebring
Birgitta Torebring
birgitta@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Support Maskiner

Henric Ahnstedt servicechef
Henric Ahnstedt
henric@torebrings.se
0380-478 88
Servicechef Automater