Cookies och personuppgifter. På torebrings.se använder vi kakor (cookies) för att våra tjänster ska fungera på bästa sätt.
Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder dem. Så använder vi cookies.
Just nu finns
016831
produkter i
webbshoppen
  Toppbanner
Ordertelefon 0380-478 80

/ KÖKSPRODUKTER / KÖKSGERÅD GASTROMAX

Nyaste varor
Varumärke
Kategori
Certifiering/Märke
Leverantör
Visa alla
 
Art.nr.

Benämning

Förp.

á-pris

Förp.pris

Jmf.pris

Lager
Ballongvisp 30 cm GastroMax
 
65311
 
Ballongvisp 30 cm GastroMax

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.10*1 st
á-pris30,00 kr
Förp.pris300,00 kr
Lager: 76 innerförp.
Gaffel svart 285 mm GastroMax
 
313520
 
Gaffel svart 285 mm GastroMax

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.10*1 st
á-pris18,00 kr
Förp.pris180,00 kr
Lager: 18 innerförp.
Osthyvel svart 205 mm GastroMax
 
345020
 
Osthyvel svart 205 mm GastroMax

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.10*1 st
á-pris18,00 kr
Förp.pris180,00 kr
Lager: 39 innerförp.
Pasta Hålslev svart 285 mm GastroMa
 
316120
 
Pasta Hålslev svart 285 mm GastroMa

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.10*1 st
á-pris18,00 kr
Förp.pris180,00 kr
Lager: 5 innerförp.
 
Sked svart 0,5 dl 285 mm GastroMax
 
314020
 
Sked svart 0,5 dl 285 mm GastroMax

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.10*1 st
á-pris18,00 kr
Förp.pris180,00 kr
Lager: 12 innerförp.
Smörkniv svart 185 mm GastroMax
 
340920
 
Smörkniv svart 185 mm GastroMax

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.10*2 st
á-pris13,20 kr
Förp.pris132,00 kr
Jmf.pris6,60 kr
Lager: 36 innerförp.
Stekpincett svart 285 mm GastroMax
 
314420
 
Stekpincett svart 285 mm GastroMax

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.10*1 st
á-pris18,50 kr
Förp.pris185,00 kr
Lager: 21 innerförp.
Stekspade svart 285 mm GastroMax
 
310020
 
Stekspade svart 285 mm GastroMax

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.10*1 st
á-pris18,00 kr
Förp.pris180,00 kr
Lager: 37 innerförp.
 
Visp svart 260 mm GastroMax
 
312520
 
Visp svart 260 mm GastroMax

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.10*1 st
á-pris18,00 kr
Förp.pris180,00 kr
Lager: 20 innerförp.
   
Visar från till av resultat
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring
Carina Torebring
carina@torebrings.se
0380-478 84
Order Kundservice
AnnChristin Claesson
AnnChristin Claesson
annchristin@torebrings.se
0380-478 87
Order Kundservice
jennifer Kylefjord
Jennifer Kylefjord
jennifer@torebrings.se
0380-478 89
Internetorder Kundservice
Stefan Grip
Stefan Grip
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Kaffe- Varuautomater
Freddie Hallgren
Freddie Hallgren
freddie@torebrings.se
072-232 07 75
Kaffe- Varuautomater
Matts Torebring
Matts Torebring
matts@torebrings.se
0380-478 83
Kaffebryggare Porslin
Niklas Torebring
Niklas Torebring
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Inköp Logistik IT
Birgitta Torebring
Birgitta Torebring
birgitta@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Support Maskiner

Henric Ahnstedt servicechef
Henric Ahnstedt
henric@torebrings.se
0380-478 88
Servicechef Automater