Cookies och personuppgifter. På torebrings.se använder vi kakor (cookies) för att våra tjänster ska fungera på bästa sätt.
Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder dem. Så använder vi cookies.
Just nu finns
016852
produkter i
webbshoppen
  Toppbanner
Ordertelefon 0380-478 80

/ GRYTA KASTRULL STEKPANNA / GRYTA KASTRULL STEKPANNA HACKMAN

Nyaste varor
Varumärke
Kategori
Certifiering/Märke
Leverantör
Visa alla
 
Art.nr.

Benämning

Förp.

á-pris

Förp.pris

Jmf.pris

Lager
Grillpanna 27 cm Brasserie Hackman
 
1013911
 
Grillpanna 27 cm Brasserie Hackman

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.2*1 st
á-pris446,20 kr
Förp.pris892,40 kr
Lager: 2 innerförp.
Utgår när slutsåld
Gryta 3 L 20 cm Rotisser Steel Hack
 
193351
 
Gryta 3 L 20 cm Rotisser Steel Hack

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.4*1 st
á-pris493,40 kr
Förp.pris1973,60 kr
Lager: 3 innerförp.
Utgår när slutsåld
Stekpanna 24 cm Rotisser Hackman
 
137561
 
Stekpanna 24 cm Rotisser Hackman

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.6*1 st
á-pris476,20 kr
Förp.pris2857,20 kr
Lager: 8 innerförp.
Utgår när slutsåld
Stekpanna 24 Rotisser Aluminium NOH
 
137571
 
Stekpanna 24 Rotisser Aluminium NOH

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.6*1 st
á-pris654,90 kr
Förp.pris3929,40 kr
Lager: 4 innerförp.
Utgår när slutsåld
 
Stekpanna Handy 26 cm Alu PTFE Hack
 
180661
 
Stekpanna Handy 26 cm Alu PTFE Hack

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.6*1 st
á-pris259,60 kr
Förp.pris1557,60 kr
Lager: 1 innerförp.
Utgår när slutsåld
Såskastrull 1,6 L Rotisser Hackman
 
137111
 
Såskastrull 1,6 L Rotisser Hackman

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.6*1 st
á-pris476,20 kr
Förp.pris2857,20 kr
Lager: 2 innerförp.
Utgår när slutsåld
Traktörpanna 26 cm All Steel Hackma
 
1014470
 
Traktörpanna 26 cm All Steel Hackma

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.4*1 st
á-pris536,30 kr
Förp.pris2145,20 kr
Lager: 1 innerförp.
Utgår när slutsåld
Traktörpanna Handy 24 cm Alu PTFE H
 
180581
 
Traktörpanna Handy 24 cm Alu PTFE H

KAMPANJINFO
 
Frysvara
Kylvara
Ömtålig
Förp.6*1 st
á-pris314,60 kr
Förp.pris1887,60 kr
Lager: 1 innerförp.
Utgår när slutsåld
 
Visar från till av resultat
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring
Carina Torebring
carina@torebrings.se
0380-478 84
Order Kundservice
AnnChristin Claesson
AnnChristin Claesson
annchristin@torebrings.se
0380-478 87
Order Kundservice
jennifer Kylefjord
Jennifer Kylefjord
jennifer@torebrings.se
0380-478 89
Internetorder Kundservice
Stefan Grip
Stefan Grip
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Kaffe- Varuautomater
Freddie Hallgren
Freddie Hallgren
freddie@torebrings.se
072-232 07 75
Kaffe- Varuautomater
Matts Torebring
Matts Torebring
matts@torebrings.se
0380-478 83
Kaffebryggare Porslin
Niklas Torebring
Niklas Torebring
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Inköp Logistik IT
Birgitta Torebring
Birgitta Torebring
birgitta@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Support Maskiner

Henric Ahnstedt servicechef
Henric Ahnstedt
henric@torebrings.se
0380-478 88
Servicechef Automater