Just nu finns
017473
produkter i
webbshoppen
  Toppbanner
Ordertelefon 0380-478 80

Birdy fågelmatare Sagaform
 
Artikelnr: 5016504
Benämning:

Birdy fågelmatare Sagaform

 
Förpackning: 6*1 st
 
Á-pris:99,20 kr = 1 st
 
Pris hel förp:595,20 kr = 6*1 st
 
 
Lager: 3 innerförp.
 
Stengods. Metalltråd för upphängning.

130x145x160 mm

FORMGIVARE SAGAFORM DESIGN GROUP

Sagaform Design Studio är ett samarbete mellan företagets produktutvecklare och frilansande formgivare. Kreativa brainstorming-möten som resulterar i en mängd innovativa produktidéer. Idéerna diskuteras och bearbetas i fokusgrupper som sedan väljer ut de produkter som man anser ha störst kommersiell potential. Designstudions arbete bygger i huvudsak på, att utan prestige, gemensamt utveckla framtida designklassiker.

Varumärke: Sagaform

Produktmärke: Sagaform Diskmaskinsäker
Varukategori: Övriga produkter hemmet

Leverantör: Sagaform AB
 
Lev art nr: 5016504
EAN del förp: 7394150165041
 
Bruttovikt: 0.79 kg/st  4.74 kg/förp
Volym: 0.006 m3/st, 0.036 m3/förp
 
 
 
 

Liknande produkter

Caleido pläd 130x170 cm Sagaform
Duo vas Lila/Vit 2 delad Sagaform
Duo vas Vit/Turkos 2 delad Sagaform
Lily vas blå Sagaform
Lily vas liten grön Sagaform
Pläd med fickor/förvaring Sagaform
Soft pläd svart 130x170 mm Sagaform
 


Ring oss direkt!

Carina Torebring
Carina Torebring
carina@torebrings.se
0380-478 84
Order Kundservice

Susanna Grip
Susanna Grip
susanna@torebrings.se
0380-478 89
Order Kundservice
Susanna Grip
Annika Fischerström
annika@torebrings.se
0380-478 87
Internet Kundservice
Stefan Grip
Stefan Grip
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Kaffe- Varuautomater
Matts Torebring
Matts Torebring
matts@torebrings.se
0380-478 83
Kaffebryggare Porslin
Niklas Torebring
Niklas Torebring
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Inköp Logistik IT

Ida Holmström
Ida Holmström
ida@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Birgitta Torebring
Birgitta Torebring
birgitta@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Support Maskiner

Henric Ahnstedt servicechef
Henric Ahnstedt
henric@torebrings.se
0380-478 88
Servicechef Automater