Cookies och personuppgifter. På torebrings.se använder vi kakor (cookies) för att våra tjänster ska fungera på bästa sätt.
Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att vi använder dem. Så använder vi cookies.
Just nu finns
017448
produkter i
webbshoppen
  Toppbanner
Ordertelefon 0380-478 80

Birdy fågelmatare Sagaform
 
Artikelnr: 5016504
Benämning:

Birdy fågelmatare Sagaform

 
Förpackning: 6*1 st
 
Á-pris:132,80 kr = 1 st
 
Pris hel förp:796,80 kr = 6*1 st
 
 
Lager: 5 innerförp. Utgår när slutsåld
 
Stengods. Metalltråd för upphängning.

130x145x160 mm

FORMGIVARE SAGAFORM DESIGN GROUP

Sagaform Design Studio är ett samarbete mellan företagets produktutvecklare och frilansande formgivare. Kreativa brainstorming-möten som resulterar i en mängd innovativa produktidéer. Idéerna diskuteras och bearbetas i fokusgrupper som sedan väljer ut de produkter som man anser ha störst kommersiell potential. Designstudions arbete bygger i huvudsak på, att utan prestige, gemensamt utveckla framtida designklassiker.

Varumärke: Sagaform

Produktmärke: Sagaform Diskmaskinsäker
Varukategori: Övriga produkter hemmet

Leverantör: Sagaform AB
 
Lev art nr: 5016504
EAN del förp: 7394150165041
 
Bruttovikt: 0.79 kg/st  4.74 kg/förp
Volym: 0.006 m3/st, 0.036 m3/förp
 
 
 
 

Liknande produkter

Cross Ljuslykta blå Sagaform
Cross Ljuslykta grön Sagaform
Cross Ljuslykta klar Sagaform
Duo vas Vit/Turkos 2 delad Sagaform
Lily vas blå Sagaform
 


Ring oss direkt!

Carina Torebring
Carina Torebring
carina@torebrings.se
0380-478 84
Order Kundservice
jennifer Kylefjord
Jennifer Kylefjord
jennifer@torebrings.se
0380-478 89
Internetorder Kundservice
Stefan Grip
Stefan Grip
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Kaffe- Varuautomater
Matts Torebring
Matts Torebring
matts@torebrings.se
0380-478 83
Kaffebryggare Porslin
Niklas Torebring
Niklas Torebring
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Inköp Logistik IT

Ida Holmström
Ida Holmström
ida@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Birgitta Torebring
Birgitta Torebring
birgitta@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Support Maskiner

Henric Ahnstedt servicechef
Henric Ahnstedt
henric@torebrings.se
0380-478 88
Servicechef Automater