Just nu finns
012956
produkter i
webbshoppen
  Toppbanner
Ordertelefon 0380-478 80

Delight Ljuslykta Klar Orrefors
 
Artikelnr: 6544562
Benämning:

Delight Ljuslykta Klar Orrefors

 
Förpackning: 1*1 st
 
Pris hel förp:187,50 kr = 1*1 st
 
 
Lager: Ej i lager
 
Som en karamell pryder formgivaren Lena Bergströms ljuslykta Delight det dukade bordet. Precis som Lena Bergströms Mingleserie har Delight den sneda linjen i formen. Delight finns i flera olika färger.

Färg: Klar
Höjd: 65 mm
Diameter: 100 mm
Lanseringsår: 2006

Design Lena Bergström 2006

Varumärke: Orrefors

Varukategori: Ljuslykta

Leverantör: Orrefors Kosta Boda AB
 
Lev art nr: 6544562
EAN hel förp: 7319675445621
 
Bruttovikt: 0.7 kg/förp
 
 
 
 

Liknande produkter

 


Ring oss direkt!

Carina Torebring
Carina Torebring
carina@torebrings.se
0380-478 84
Order & kundservice
Susanna Grip
Susanna Grip
susanna@torebrings.se
0380-478 89
Order & kundservice
Stefan Grip
Stefan Grip
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Kaffe- & varuautomater
Matts Torebring
Matts Torebring
matts@torebrings.se
0380-478 83
Kaffebryggare & porslin
Niklas Torebring
Niklas Torebringp
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Inköp, logistik & it

Ida Holmström
Ida Holmström
ida@torebrings.se
0380-478 80
Växel & ekonomi

Birgitta Torebring
Birgitta Torebring
birgitta@torebrings.se
0380-478 80
Växel & ekonomi

Support Maskiner

Henric Ahnstedt servicechef
Henric Ahnstedt
henric@torebrings.se
0380-478 88
Servicechef Automater