Just nu finns
017312
produkter i
webbshoppen
  Toppbanner
Ordertelefon 0380-478 80

Brick Ljuslykta Lila Kosta Boda
 
Artikelnr: 7061034
Benämning:

Brick Ljuslykta Lila Kosta Boda

 
Förpackning: 1*1 st
 
Pris hel förp:156,00 kr = 1*1 st
 
 
Lager: Ej i lager
 
Anna Ehrner är en av Kosta Bodas mest framgångsrika formgivare. Hennes förmåga att skapa bästsäljande produkter har genom åren växt till en egen konstart. I serien Brick låter hon glaset få en prägel av den grafiskt distinkta tegelstenen, men med glasets transparens.

Bredd: 85 mm
Höjd: 75 mm
Upplaga: Edition

Design Anna Ehrner 2010

Varumärke: Kosta Boda

Varukategori: Ljuslykta

Leverantör: Orrefors Kosta Boda AB
 
Lev art nr: 7061034
EAN hel förp: 7391533610341
 
Bruttovikt: 1.2 kg/förp
 
 
 
 

Relaterade produkter

Brick Ljuslykta Blå Kosta Boda
 
Brick Ljuslykta Blå Kosta Boda
 KAMPANJ
Frysvara
Kylvara
Förp.1*1 st
Förp.pris156,00 kr
Hel förp.
Brick Ljuslykta Grön Kosta Boda
 
Brick Ljuslykta Grön Kosta Boda
 KAMPANJ
Frysvara
Kylvara
Förp.1*1 st
Förp.pris156,00 kr
Hel förp.
Brick Ljuslykta Svart Kosta Boda
 
Brick Ljuslykta Svart Kosta Boda
 KAMPANJ
Frysvara
Kylvara
Förp.1*1 st
Förp.pris156,00 kr
Hel förp.
Brick Ljuslykta Vit Kosta Boda
 
Brick Ljuslykta Vit Kosta Boda
 KAMPANJ
Frysvara
Kylvara
Förp.1*1 st
Förp.pris156,00 kr
Hel förp.

Liknande produkter

Brick Ljuslykta Blå Kosta Boda
Brick Ljuslykta Grön Kosta Boda
Brick Ljuslykta Svart Kosta Boda
Brick Ljuslykta Vit Kosta Boda
 


Ring oss direkt!

Carina Torebring
Carina Torebring
carina@torebrings.se
0380-478 84
Order Kundservice

Christian Svensson
Christian Svensson
christian@torebrings.se
0380-478 89
Order Kundservice
Susanna Grip
Annika Fischerström
annika@torebrings.se
0380-478 87
Internet Kundservice
Stefan Grip
Stefan Grip
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Kaffe- Varuautomater
Matts Torebring
Matts Torebring
matts@torebrings.se
0380-478 83
Kaffebryggare Porslin
Niklas Torebring
Niklas Torebring
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Inköp Logistik IT

Ida Holmström
Ida Holmström
ida@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Birgitta Torebring
Birgitta Torebring
birgitta@torebrings.se
0380-478 80
Växel Ekonomi

Support Maskiner

Henric Ahnstedt servicechef
Henric Ahnstedt
henric@torebrings.se
0380-478 88
Servicechef Automater